Ultra Saf Su Sistemleri

Ultra saf su sistemleri yüksek kalitede saf su gereksinimi olan cam sanayi, laboratuvarlar, ilaç sanayi, kozmetik, tekstil ve enerji sektörü gibi endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere  projelendirilir.Bu sistemler, su kalitesi ve ekonomisi, iyon değiştirme tipi ve rejenerasyon şekli gibi pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. A.O. Smith su arıtım ve saflaştırma alanında uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimi konusunda uzman ekibi ile suyunuzun doğru şartlandırılmasında size özel sistemler projelendirmektedir.

Avantajlar

  • Operatör gereksinimi duymadan işletme kolaylığı
  • İnsan müdahalesine ihtiyaç duymaksızın otomatik geri yıkama işlemi
  • İletkenlik kontrollü otomatik yıkama

Hizmetler

Üst düzey cihazların üreticisi olarak A.O. Smith, kullanıcılarının kolaylığını ve rahatlığını en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda ürünlerimizin kusursuz çalışmasını garanti ederek gerekli tüm desteği vermekteyiz.
A.O.Smith olarak ürünlerimizin hizmet ömrü boyunca müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutma sözü vermekteyiz. Devreye alma, servis ve bakım gibi hizmetler bütünü ve kapsamlı bir ürün yelpazesiyle A.O. Smith bu memnuniyet için çalışır.

  • Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

    Sorularınız için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Firma yetkilimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.