Safir Kabinetli Yumuşatma Sistemi

Kabinetli Su Yumuşatma Sistemi

“Waterclinic by A.O. Smith” tarafından sunulan Kabinetli Su Yumuşatma Sistemleri, su sertliğini düşürerek enerji ve para tasarrufu ile yüksek verim sağlayacaktır.

Tesisatlardaki sert su kullanımı nedeniyle ›s›tmaya, her türlü temizleyici deterjan tüketimine ve enerji tüketimine daha fazla para harcanmakta ve dönemsel olarak tesisat ve elektrikli gereçlerin tamir ve bakım masraflarına daha sık ve daha fazla ödemek durumunda kalınmaktadır.

“Waterclinic by A.O. Smith” su yumuflatma sistemlerimiz yüksek kaliteli reçine ve ileri teknoloji rejenerasyon tekni€i sayesinde ileri seviyede kireç giderimi ile beraber en az seviyede tuz ve su tüketimine ihtiyaç duyar. Böylece en uygun fiyatla en yüksek kalitede enerji tasarrufu ve verim elde edersiniz.

Özellikler

  • İyon değiştirme yöntemi ile evsel kullanım suyu yumuşatma sistemi
  • Ekonomik Modeller
  • Daha yüksek tuz stoklama kapasitesi
  • Tek tanklı kompakt sistem
  • Zaman kontrollü otomatik rejenerasyon
  • Evsel uygulamalar ile küçük ve orta ölçekli kafe, bar ve lokanta kullanımına uygun
  • Isıtıcı ve buhar jeneratörleri ile kullanıma uygun

Hizmetler

Üst düzey cihazların üreticisi olarak A.O. Smith, kullanıcılarının kolaylığını ve rahatlığını en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda ürünlerimizin kusursuz çalışmasını garanti ederek gerekli tüm desteği vermekteyiz.
A.O.Smith olarak ürünlerimizin hizmet ömrü boyunca müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutma sözü vermekteyiz. Devreye alma, servis ve bakım gibi hizmetler bütünü ve kapsamlı bir ürün yelpazesiyle A.O. Smith bu memnuniyet için çalışır.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Sorularınız için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Firma yetkilimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Safir Kabinetli Yumuşatma Sistemi Dökümanlar