Helix Deiyonizasyon Sistemler

Deiyonizasyon suyu saflaştırmak için yapılan iyon değiştirme işlemidir. İşlem görmemiş ham sularda negatif yüklü anyom ve pozitif yüklü katyonlar bulunmaktadır. Deiyonizasyon Sistemleri, reçine kullanılarak iyon değişiminin sağlandığı ve pratik olarak su içindeki su içindeki tüm iyonların alındığı sistemlerdir. Deiyonizasyon işlemi yapan ünitelerde katyonik iyonların giderilmesinde katyonik ünite, anyonik iyonların giderilmesinde ise anyonik ünite olarak adlandırılır. Kullanım sonucu reçinlerin doygunluğa ulaşarak işlem verimi azalır bu durumda katyonik reçine asit ile anyonik reçine kostik ile rejenere edilir. Rejenerasyon işlemi sayesinde reçineler azalan verimi geri kazanır.Deizyonizasyon işlemi, su kalitesi ve ekonomisi, iyon değiştirme tipi ve rejenerasyon şekli gibi pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Özellikler

  • Deizyonizasyon Sistemlerinin avantajları, işletim giderilerinin düşük olmasının yanı sıra, çıkış suyu kalitesinde diğer sistemlere göre daha iyi sonuçlar elde edilmesidir.

Hizmetler

Üst düzey cihazların üreticisi olarak A.O. Smith, kullanıcılarının kolaylığını ve rahatlığını en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.
Bu doğrultuda ürünlerimizin kusursuz çalışmasını garanti ederek gerekli tüm desteği vermekteyiz.
A.O.Smith olarak ürünlerimizin hizmet ömrü boyunca müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutma sözü vermekteyiz
Devreye alma, servis ve bakım gibi hizmetler bütünü ve kapsamlı bir ürün yelpazesiyle A.O. Smith bu memnuniyet için çalışır.