Aria Ozonlama Sistemleri

Aktif oksijen” olarak da bilinen ozon, doğada bulunan özel bir moleküldür. Her ozon molekülü üç oksijen atomundan oluşur. Ozon doğal bir temizleyicidir. Ozon üretimi, oksijen molekülünün oldukça kararsız olan oksijen atomlarının parçalanmasıyla başlar. Elektrotlarla sabit elektrik akımı verilerek elektronları hızlandırmak suretiyle kinetik enerji kazandırıp, oksijen molekülündeki çift bağ parçalanarak bu işlem sonunda açığa çıkan iki oksijen atomu; ozon oluşturmak üzere diğer bir oksijen molekülü ile tepkimeye girer. Ozon stabil bir gaz olmadığından depolanamaz bu nedenle kullanılacağı yerde üretilmelidir.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

Aria Ozonlama Sistemleri içme sularının dezenfeksiyonu için kullanılan, ileri teknoloji sistemlerinden biridir. Klordan iki kat daha etkili bir gaz olan Ozon yüksek bir oksidasyon gücüne sahiptir. Aria Ozonlama Sistemleri, suya O3 vererek özellikle bakteri, virüs ve küfleri öldürücü özelliği ve demir, kükürt, mangan ve hidrojen sülfatı degrade edebilmesi nedeniyle sudaki biyolojik kirliliğin giderimini sağlayarak suyu temizlemek ve suya kristal bir berraklık vermek için kullanılabilmektedir. Ozonlama sistemleri en sağlıklı ve çevreye duyarlı sistem oldukları için dünya daki içme suyu fabrikalarının büyük çoğunluğunda ve gıda sektöründe suları dezenfekte etmekte, büyük akvaryum ve balık çifliklerindeki suyu dezenfekte etmekte, atık suların temizlenmesinde ve toksik atıkların giderilmesinde kullanılmaktadır. A.O. Smith uzman mühendislerinin çeşitli analizler neticesinde projelendirdiği Aria Ozonlama Sistemleri, kullanılacak suyun gereksinimi ile orantılı olarak tasarlanır ve kullanıma sunulur.

Özellikler

  • Aria ozonlama sistemleri suda ya da havada kimyasal kalıntı bırakmaz.
  • Aria ozonlama sistemleri suya kimyasal bir koku ya da tat vermez.
  • Aria ozonlama sistemleri sudaki bütün zararlı mikroorganizmaları yok eder.
  • Aria ozonlama sistemleri Demir ve manganı degrade eder.
  • Aria ozonlama sistemleri çevre dostudur

Teknik Özellikler

Hizmetler

Üst düzey cihazların üreticisi olarak A.O. Smith, kullanıcılarının kolaylığını ve rahatlığını en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.
Bu doğrultuda ürünlerimizin kusursuz çalışmasını garanti ederek gerekli tüm desteği vermekteyiz.
A.O.Smith olarak ürünlerimizin hizmet ömrü boyunca müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutma sözü vermekteyiz
Devreye alma, servis ve bakım gibi hizmetler bütünü ve kapsamlı bir ürün yelpazesiyle A.O. Smith bu memnuniyet için çalışır.