Açık Kanal UV Sistemi | Muğla

432 m3/saat
Atıksu arıtma tesislerinden doğaya deşarj edilen sulardaki kimyasal kullanımını ortadan kaldırmak amacıyla tasarlanan en ekonomik ve ileri teknoloji sistemlerden biri olan açık kanal uv sistemi doğaya verilen zararı da en aza indirgemektedir. Bu sebeple son yıllarda kullanımı hızla artmıştır.
A.O Smith mühendislerimizin projelendirmiş olduğu bu sistem yüksek verimli 80 adet ultraviyole lamba ile sudaki mikrobiyolojik kirliliği en etkin biçimde önlemiştir. A.O. Smith açık kanal ultraviole arıtma sistemimizde dizayna dahil edilen UV ışık geçirgenliğini ölçen monitör sayesinde  kuartz kılıfın üzerinde zamanla oluşan kirlenme otomatik olarak temizlenir. Bu sayede uv ışınları suyun içersinde maksimum güçte kalabildiğinden yüksek verim elde edilir.
Projemiz İstanbul/Türkiye merkezimizde projelendirilerek imal edilip, Muğla / Türkiye ‘ye gönderimi yapılmıştır. A.O. Smith uzman mühendisleri tarafından yerinde kurulum, gerekli kontroller ve personel eğitimi sonrasında sistem çalıştırılma aşamasına getirilmiştir.

mugla1 mugla2 mugla5

Detaylı bilgi için , lütfen buraya tıklayın…