A.O. Smith Türkiye ekibi A.O. Smith’in 140. Kuruluş yıldönümünü kutluyor…

A.O. Smith – Türkiye ekibi, A. O. Smith İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler’den Sorumlu Başkan Yardımcısı Mark A. Petrarca ve A.O. Smith – Veldhoven Genel Müdürü Ton van der Hamsvoort’un da katılımları ile A.O. Smith’in 140. Yıldönümünü kutladı. Kutlama esnasında ayrıca firmamızın en uzun süre hizmet veren çalışanları olarak Satış ve Pazarlama Müdürümüz Çiğdem Keskin ve İmalat ve Kalite müdürümüz Fırat Dede’ye plaket verildi.

Merkezi Milwaukee, Wisconsin’de bulunan su teknolojileri şirketi kuruluşunun 140. yılını 2014 yılı boyunca kutlayacak.  İstanbul’daki tesisin 37 çalışanı bugün, şirketin dünyadaki tüm lokasyonlarının kutlaması amacıyla düzenlenen yaz etkinliklerine katıldı.  Şirketin 140 yıllık iş hayatının anlatıldığı bir video gösterisini ve şirket yöneticilerinin sunumlarını izleyen çalışanlara hatıra amaçlı çeşitli armağanlar dağıtıldı.

“Bugün, geçmişimizi kutlamak için küçük bir mola veriyoruz,” diyerek çalışanlara seslenen A. O. Smith İnsan Kaynakları ve Halka İlişkiler’den sorumlu başkan yardımcısı Mark A. Petrarca,  “Kutlama yapmak için çok sayıda nedenimiz olduğuna hiç şüphe yok.  140 yıllık başarımıza dönüp baktığımızda gurur duyuyoruz.  Geleceğe baktığımızda ise yine başarıyla dolu olduğunu görüyoruz.

İyimser olmak için birçok nedenimiz var. Bunlardan en önemlisi ise, sadece buradaki değil, tüm şirket genelindeki olağanüstü A. O. Smith ekibi” şeklinde sözlerine devam etti.  “Bugün geldiğimiz noktaya ulaşmamızda hepinizin rolü var.  Gelecekte de bu rolü üstlenmeye devam ederek süregelen başarımıza katkı sağlayacaksınız.”

Genel merkezi Milwaukee, Wisconsin’de bulunan A. O. Smith Corporation, dünya çapında üretilen ve pazarlanan ürünler için yenilikçi teknolojiler ve enerji verimliliği çözümleri uygulayan bir dünya lideri.  ABD, Kanada, Meksika, Çin, İngiltere, Hindistan, Hollanda ve Türkiye’de olmak üzere 11.400 çalışanı bulunan şirket, dünyanın önde gelen ev tipi ve ticari su ısıtma ve aynı zamanda su arıtma ürünleri üreticilerinden bir tanesidir.

140_1

140_5

140_8

140_17

140_14

140_19