ISK SODEX 2014 Yoğun Ziyaretçi Katılımı ile Gerçekleşti…

Su arıtma sektörünün öncü firmalarından A.O. Smith Su Teknolojileri yenilikçi teknoloji anlayışı ile 7 -10 Mayıs Tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde (CNR Expo) düzenlenen ISK-SODEX 2014 Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri fuarını yoğun ziyaretçi katılımı ile gerçekleştirdi.

A. O. Smith standı sektördeki profesyonellerden yoğun ilgi görürken, ziyaretçilerimizden android ve apple store uygulamamızı indirenlere fuar süresince arıtmalı sürahi hediye edildi.

Kurulduğu günden bu yana sürekli yeni teknolojiler arayışı içerisinde olan A.O. Smith, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak en uygun çözümleri belirlemek, müşterilerimizi yeni teknolojilerimiz  ve ürünlerimiz hakkında bilgilendirmek amacı ile sektördeki önemli fuarlara katılım gerçekleştirmeye devam edecektir.

A.O. Smith Su Teknolojileri yönetimi, satış temsilcileri ve tecrübeli satış mühendisleri ile katılımını gerçekleştirdiği ISK SODEX 2014 fuarı ile birçok yeni işbirliğine imza attı.

Fuarda bizi yalnız bırakmayan tüm ziyaretçilerimize A.O. Smith ekibi olarak teşekkür ediyoruz.

fuar2

fuar3

fuar4