AO Smith Bayilik Tanıtım Toplantılarını Büyük Katılımlar ile Gerçekleştirdik.

AO Smith, yenilikçi teknolojisi ve üstün kalite anlayışı ile tüketicilerinin istek ve ihtiyaçlarına yönelik hizmet ağını genişletmek için Bayilik ağımızı oluşturmak ve güçlendirmek adına İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde Bayilik Tanıtım Toplantıları gerçekleştirdik. Katılımcılarımız ile AO Smith’in köklü ve sağlam geçmişini, Bayilik Sistemini ve Bayilik Özel Ürünlerini paylaştık. Her bir bayi tanıtım toplantısında aldığımız yüksek katılım ve talepler doğrultusunda, bayilik seçim sürecini başlattık ve bu değerlendirmelere devam ediyoruz. Bayilik görüşmeleri sonucunda anabayilerimiz ve yetkili satıcılarımızın tüketicilerimize satıştan servise kadar kaliteli hizmet sunmaları adına; ürünlerimiz, teknolojimiz ve satış sonrası destek  ile ilgili eğitim sürecine alınarak yüksek teknolojiyi hizmetimiz ile fark yaratacak noktalara taşıyoruz.

 

İzmir Ürün Tanıtım Toplantısı – 16 Nisan 2016 – Double Tree Hilton İzmir

İzmir ana bayilerimizden olan Turuncu Metal’in yetkili satıcıları için düzenlediğimiz yenilikçi ürünlerimizin tanıtım toplantısını gerçekleştirdik. Ürünlerimizin teknik tanıtımlarını gerçekleştirdiğimiz bu toplantı ile bayimizin ve yetkili satıcılarımızın yanınında olduk.

izmir1_0

izmir2

 

Ankara – 24 Mart 2016 – Sheraton Ankara

Ankara A.O. Smith bayilik lansmanımızı keyifli bir şekilde sonlandırdık. Toplantımızda Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Bağran da yer aldı ve düşüncelerini katılımcılarımız ile paylaştı.

24mart01

24mart02

 

İstanbul Avrupa Yakası Bayi Tanıtım Toplantıları – Double Tree Hilton Moda

İstanbul Avrupa Bölgesi için düzenlediğimiz bayilik tanıtım toplantımızı  30 Ocak’ta, İstanbul Anadolu Bölgesi için ise 13 Şubat’ta Double Tree Hilton Moda’da gerçekleştirdik. Tüm katılımcılarımız ile keyifli ve verimli bir toplantı oldu.

30ocak

30OCAK2

 

İzmir – 14 Kasım 2015 – Double Tree Hilton İzmir

İlk Bayilik Tanıtım Toplantımızı İzmir’de 14 Kasım 2015’te yüksek katılım ile gerçekleştirdik. Aldığımız pozitif geridönüşler sağlam iş birlikteliklerinin temeli oldu.

14kasim

14kasim2