AOS System 103

 

AOS System 103 Çoklu Arıtma Sistemi

A. O. Smith AOS System modern evlerde tüm ihtiyaçlarınız için temiz ve güvenli su sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış kompleks sistemlerdir.

Sistem Bileşenleri

Tam Otomatik Multimedya Filtrasyon Sistemi
Bu sistemdeki özel A.O. Smith multimedya filtrasyon sistemi, suyun güvenle kullanılabilmesi için bulanıklığa neden olan kaba tortu, parçacıklar, askıdaki katı maddeleri temizlerken aynı zamanda belli bir oranda demir ve mangan giderimi de sağlar.

Karbon Filtrasyon Sistemi
Karbon Filtrasyon Sistemi, sudan tat, koku, renk, klor ve klor bileşiklerinin ve suda bulunabilecek tüm organik materyallerin uzaklaştırılması için kullanılır.

Tam Otomatik Kabinet Yumuşatma Sistemi
Kabinet Yumuşma Sistemi, evinizdeki tüm ekipmanları ve sistemleri sert suyun neden olacağı kireçlenmeden korumak için tasarlanmıştır. Sistemin kontrol mekanizması tam otomatik ve debi kontrollüdür. Geri yıkama için insan müdahalesine gerek yoktur, çünkü kontrol valfi bunu yapmak üzere otomatik olarak ayarlanmıştır.

UV Dezenfeksiyon Sistemi
30.000 mwatt / cm² minimum dozda UV (ultraviyole) ışık, sudaki mikroorganizma, bakteri ve virüsleri öldürme etkisine sahiptir. Ultraviyole dezenfeksiyon ile su arıtımı, ısı veya kimyasal kullanmadan sudaki mikroorganizmaları öldürmek için hızlı ve etkili bir yöntemdir.

Teknik Özellikler

Multimedya Filtrasyon Sistemi Kapasitesi: 1.5 m³/saat
Filtrasyon Hassasiyeti: 20 µ
Geri Yıkama Süresi: 15-25 dk.
Karbon Filtre Hassasiyeti: 20 µ
Kabinet Yumuşatma Kapasitesi: 2.8 m³/saat
Reçine Kapasitesi: 30 lt.
UV Dezenfeksiyon Kapasitesi: 1.5 m³/saat
UV Lamba ömrü: 9000 saat

Toplam Güç: 2000 W
Voltaj: 230 V AC 50 Hz
Giriş Suyu Basıncı: 3-5 bar
Giriş Suyu Sıcaklığı: 1-39 °C
Sistem Ölçüleri (GxDxY): 745 x 1130 x 1705 mm

Hizmetler

Üst düzey cihazların üreticisi olarak A.O. Smith, kullanıcılarının kolaylığını ve rahatlığını en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda ürünlerimizin kusursuz çalışmasını garanti ederek gerekli tüm desteği vermekteyiz.
A.O.Smith olarak ürünlerimizin hizmet ömrü boyunca müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutma sözü vermekteyiz. Devreye alma, servis ve bakım gibi hizmetler bütünü ve kapsamlı bir ürün yelpazesiyle A.O. Smith bu memnuniyet için çalışır.

  • Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

    Sorularınız için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Firma yetkilimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.